Hakkımızda

 

RENT A CAR CAPPADOCİA, 2009 yılında ÜRGÜP’de kuruluşundan bu yana Türkiye oto kiralama sektöründe güvenilir ve tecrübeli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine olan inancı ve bu alandaki tecrübesiyle sektöre yön veren öncü firmalardandır.

Merkezi ürgüp’d bulunan RENT A CAR CAPPADOCİA, KAPADOKYA bölgesinde ofisleri ve filosuya her an hizmetinize hazır durumdadır. Tüm bunların dışında RENT A CAR CAPPADOCİA  gerek  online ödeme kolaylıklarıyla gerek iyi eğitimli yabancı dil bilen (İngilizce, Almanca, Rusça gibi) personeliyle gerekse 7/24 hizmet veren açık ofisleriyle sektöre liderlik etmeye ve size en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

 RENT A CAR CAPPADOCİA başarısını tecrübeyle müşteri memnuniyetini birleştirmesinden almaktadır. RENT A CAR CAPPADOCİA olarak en önemli kazancımız güven dolu müşterilerimizdir, biliyoruz ki memnun kalmış müşterilerimiz en önemli kazancımız ve en değerli referansımızdır.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de oto kiralama sektörü giderek büyüyen ve gelişen bir sektördür. RENT A CAR CAPPADOCİA sektörde tecrübesi ve hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır. Misyonumuz RENT A CAR CAPPADOCİA olarak gelişen araç teknolojilerini kullanarak sektörün lokomotifi olmak, müşteri güvenirliliği ve çalışma titizliği ile yeniliklerin takipçisi ve öncüsü olmaktır.

VİZYONUMUZ

 RENT A CAR CAPPADOCİA olarak Türkiye’nin 81 ilinde yüksek standartlarda ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimize her zaman güvenebilecekleri bir adres olmaktır. Bu alanda yaptığımız çalışmalarla, sürekli yenilenen araçlarımız ve kaliteli personelimizle her zaman fark yaratan ve yeniliklerin öncüsü olan firma olmaktır.